Nederlands Franšais
Afdeling klinische biologie
Zoeken
Ons team  
 
 
   
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   
 
   
 
   
 
   
 
   
   
 
 

Secretariaat

+32 642 55 22
QL_secreariat@sciensano.be

 

Antoniou Aline
Aline.Antoniou@sciensano.be

EKE-coördinator NGS

Bouacida Lobna
Lobna.Bouacida@sciensano.be

EKE-coördinator hematologie, coagulatie, immunohematologie en flowcytometrie

Broeders Sylvia
Sylvia.Broeders@sciensano.be

EKE-coördinator niet-infectieuze serologie

Laboverantwoordelijke

Caignau Carla
Carla.Caignau@sciensano.be

Administratief medewerker

Capron Arnaud
Arnaud.Capron@sciensano.be

Diensthoofd
Verantwoordelijke erkenningen van de Franstalige laboratoria voor klinische biologie
Secretaris van de Commissie voor Klinische Biologie

EKE-coördinator POCT

China Bernard
Bernard.China@sciensano.be

EKE-coördinator allergie, andrologie, zware metalen, moleculaire microbiologie en moleculaire hematologie

Coucke Wim
Wim.Coucke@sciensano.be

Verantwoordelijke statistiek

Coördinator EKE alcohol

Demarteau Marianne
Marianne.Demarteau@sciensano.be

EKE-coördinator immunoassay, therapeutische drug monitoring, cardiale merkers, drugs of abuse

Deffranne Philippe
Philippe.Deffranne@sciensano.be

Laboratoriummedewerker

Dierick Anne-Marie
AnneMarie.Dierick@sciensano.be

Verantwoordelijke erkenningen Franstalige laboratoria voor pathologische anatomie

EKE-coördinator cytologie

Ghislain Vanessa
Vanessa.Ghislain@sciensano.be

EKE-coördinator histologie en immunohistochemie

Hajrizaj Qendresa
Qendresa.Hajrizaj@sciensano.be

Administratief medewerker – Erkenningen van de Franstalige laboratoria

Lantoine Joséphine
Josephine.Lantoine@sciensano.be

Wetenschappelijk medewerker project zeldzame ziektes

Lenga Yolande
Yolande.Lenga@sciensano.be

EKE-coördinator chemie, elektroforese en HbA1c

Meeremans Carine
Carine.Meeremans@sciensano.be

Administratief medewerker

Pairoux Gregor
Gregor.Pairoux@sciensano.be

Verantwoordelijke erkenningen van de Nederlandstalige laboratoria voor klinische biologie

Pannis Martine
Martine.Pannis@sciensano.be

Administratief medewerker – Erkenningen van de Nederlandstalig laboratoria

Soumali Mohamed Rida
MohamedRida.Soumali@sciensano.be

Verantwoordelijke statistiek

Tsilikas Khariklia
Khariklia.Tsilikas@sciensano.be

Laborant

Van Nerom Anne
Anne.VanNerom@sciensano.be

Wetenschappelijk medewerker IVD

Vandevelde Nathalie
Nathalie.Vandevelde@sciensano.be

Verantwoordelijke van de projecten zeldzame ziektes (analyses van klinische biologie en humane genetica)
Verantwoordelijke van de EKE hemoglobinopathieën

Verbeke Hannelien
Hannelien.Verbeke@sciensano.be

Verantwoordelijke voor de erkenningen van de  Nederlandstalige laboratoria voor pathologische anatomie
Secretaris van de commissie voor pathologische anatomie

Vernelen Kris
Kris.Vernelen@sciensano.be

EKE-coördinator microbiologie, parasitologie, infectieuze serologie

Wathlet Sandra
Sandra.Wathlet@sciensano.be

EKE-coördinator Andrologie

Wattijn Elke
Elke.Wattijn@sciensano.be

Laborant