Nederlands Franšais
Afdeling klinische biologie
Zoeken
Ons team  
 
 
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
   
   
   
   
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   
 
   
 
   
 
   
 
   
   
 
 

Antoniou Aline
02 642 55 27
Aline.Antoniou@sciensano.be

EKE-coördinator NGS

Bouacida Lobna
02 642 53 83
Lobna.Bouacida@sciensano.be

EKE-coördinator hematologie, coagulatie, immunohematologie en flowcytometrie

Broeders Sylvia
02 642 52 25
Sylvia.Broeders@sciensano.be

EKE-coördinator niet-infectieuze serologie

Laboverantwoordelijke

Caignau Carla
02 642 55 30
Carla.Caignau@sciensano.be

Administratief medewerker

Capron Arnaud
02 642 53 97
Arnaud.Capron@sciensano.be

EKE-coördinator POCT

Verantwoordelijke erkenningen van de Franstalige laboratoria voor klinische biologie

China Bernard
02 642 53 85
Bernard.China@sciensano.be

EKE-coördinator allergie, andrologie, zware metalen, moleculaire microbiologie en moleculaire hematologie

Coucke Wim
02 642 55 23
Wim.Coucke@sciensano.be

Verantwoordelijke statistiek

Coördinator EKE alcohol

Demarteau Marianne
02 642 55 24
Marianne.Demarteau@sciensano.be

EKE-coördinator immunoassay, therapeutische drug monitoring, cardiale merkers, drugs of abuse

Deffranne Philippe
02 642 53 75/76
Philippe.Deffranne@sciensano.be

Laboratoriummedewerker

Dierick Anne-Marie
02 642 53 95
AnneMarie.Dierick@sciensano.be

Verantwoordelijke erkenningen Franstalige laboratoria voor pathologische anatomie

EKE-coördinator cytologie

Ghislain Vanessa
02 642 5208
Vanessa.Ghislain@sciensano.be

EKE-coördinator histologie en immunohistochemie

Hajrizaj Qendresa
02 642 53 24
Qendresa.Hajrizaj@sciensano.be

Administratief medewerker – Erkenningen van de Franstalige laboratoria

Lantoine Joséphine
02 642 53 94
Josephine.Lantoine@sciensano.be

Wetenschappelijk medewerker project zeldzame ziektes

Lenga Yolande
02 642 53 96
Yolande.Lenga@sciensano.be

EKE-coördinator chemie, elektroforese en HbA1c

Meeremans Carine
02 642 55 28
Carine.Meeremans@sciensano.be

Administratief medewerker

Pairoux Gregor
02 642 55 61
Gregor.Pairoux@sciensano.be

Verantwoordelijke erkenningen van de Nederlandstalige laboratoria voor klinische biologie

Pannis Martine
02 642 55 22
Martine.Pannis@sciensano.be

Administratief medewerker – Erkenningen van de Nederlandstalig laboratoria

Soumali Mohamed Rida
02 642 55 35
MohamedRida.Soumali@sciensano.be

Verantwoordelijke statistiek

Tsilikas Khariklia
02 642 53 75/76
Khariklia.Tsilikas@sciensano.be

Laborant

Van De Walle Philippe
02 642 55 25
Philippe.VanDeWalle@sciensano.be

Diensthoofd
Verantwoordelijke erkenningen van de Franstalige laboratoria voor klinische biologie
Secretaris van de Commissie voor Klinische Biologie

Van Nerom Anne
02 642 50 40
Anne.VanNerom@sciensano.be

Wetenschappelijk medewerker IVD

Vandevelde Nathalie
02 642 52 95
Nathalie.Vandevelde@sciensano.be

Verantwoordelijke van de projecten zeldzame ziektes (analyses van klinische biologie en humane genetica)
Verantwoordelijke van de EKE hemoglobinopathieën

Verbeke Hannelien
02 642 52 95
Hannelien.Verbeke@sciensano.be

Verantwoordelijke voor de erkenningen van de  Nederlandstalige laboratoria voor pathologische anatomie
Secretaris van de commissie voor pathologische anatomie

Vernelen Kris
02 642 55 29
Kris.Vernelen@sciensano.be

EKE-coördinator microbiologie, parasitologie, infectieuze serologie

Wathlet Sandra
02 642 50 91
Sandra.Wathlet@sciensano.be

Verantwoordelijke van de erkenningen voor de Nederlandstalige laboratoria voor klinische biologie

Wattijn Elke
02 642 53 75/76
Elke.Wattijn@sciensano.be

Laborant